Dôvera v nezmyselné diéty

Mnoho ľudí ešte stále verí v to, že sa im podarí dosiahnuť trvalé výsledky v chudnutí a formovaní postavy pomocou rôznych jednostranných diét, kokteilov na chudnutie a zázračných tabliet. Ak by to bola pravda, nikto na svete by nepotreboval chudnúť, či pracovať na sebe. Ľudia si doteraz ničia svoj organizmus a metabolizmus pomocou diét, ktoré je však možné držať len dočasne a vo veľmi veľa prípadoch sa v nich vyskytuje nedostatočný príjem živín, ,ktoré organizmus potrebuje.

Po prechode na normálnu stravu človek opäť priberie. Taktiež mnoho ľudí užíva instantné a iné produkty od rôznych firiem, ktoré sľubujú, že ich produkty nahradia normálne jedlo. Nie všetky produkty sú zlé, ale nikdy nenahradia normálnu stravu a je možné ich užívať opäť len dočasne, váha potom ide znova smerom nahor. Aby sme do svojho organizmu dostali potrebné živiny a stavebné látky, musíme jesť normálne jedlo. V správnej kombinácii potravín, pravidelnosti, správne zvolenej fyzickej aktivite spočíva úspech.

Vytúžený cieľ, či už v chudnnutí a formovaní postavy sa dá docieliť jedine zmenou životného štýlu, konzumovaním vhodných POTRAVÍN , nie náhrad a v správny čas, s ohľadom na obmedzenia a typ človeka, a vytrvalosťou.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.