Naplň konečne svoj cieľ –
schudni, buď fit, cíť sa dobre vo svojom tele!
Už OD ZAJTRA!

OD ZAJTRA CHUDNEM...

Po 10 rokoch praxe vám prinášam:

100 ÚPLNE NOVÝCH receptov na chudnutie, ktoré v iných knihách nenájdete

30 DŇOVÝ prepracovaný jedálniček na CHUDNUTIE z receptov z knihy

100 tipov na VÝROBKY z bežných obchodov s FOTKOU a popisom

Výpočet nutričných hodnôt pri každom recepte aj pri jedálničku

Jedlá vhodné na chudnutie aj pre rodinu.

Koľko krát si si už povedala, že OD ZAJTRA chudneš?

Táto kniha je zárukou toho, že teraz to konečne splníš. Nikdy to nebolo jednoduchšie – v tejto knihe nájdeš podrobný mesačný jedálniček na chudnutie z vynikajúcich jedál. Jedálniček som zostavila po mojej 10 ročnej praxi v zostavovaní individuálnych stravovacích plánov.

POZRI SA, AKO VYZERÁ JEDÁLNIČEK

Jedálniček som tvorila tak, aby si v ňom našli svoje všetci – aj tí, ktorí obľubujú mäso, aj vegetariáni, priaznivci sladkých aj slaných raňajok. Dni si môžeš vyberať a striedať tak, ako ti vyhovuje! Pri  každom dni nájdeš aj snack, výpočet kalorických hodnôt, fotografie receptov a priestor na tvoje poznámky!

Objednaj skôr ako sa vypredá

100 nových receptov

V tejto knihe som pre teba pripravila 100 úplne NOVÝCH, prepracovaných, chutných receptov – a to všetko výhradne z dostupných surovín. Každý recept je jednoduchý na prípravu, jednoduchý na suroviny, TY CHUDNEŠ a rodina si tiež pochutí. Každý recept obsahuje výpočet nutričných hodnôt na JEDNU PORCIU, aby si to mala pri prepočtoch čo najjednoduchšie.  Nájdeš tu jedlá z mäsa, bez mäsa, šaláty, sladké recepty, cestoviny, polievky i nátierky.

POZRI SI UKÁŽKU RECEPTOV

100 výrobkov

Tiež som pre teba pripravila zoznam 100 VÝROBKOV z bežných obchodov. Pri  každom výrobku nájdeš jeho fotografiu, tip kde ho kúpiťako ho používať v tvojej kuchyni. TOTO ti konečne reálne uľahčí tvoje nakupovanie!

POZRI SI UKÁŽKU VÝROBKOV

Chceš vidieť obsah knihy?

Objednaj hneď a od zajtra chudni