Som Ivana Maheľová Jedálničky vytváram presne podľa Vašich potrieb.

Moje meno je Ivana Maheľová a o oblasť výživy a životného štýlu som sa začala zaujímať v roku 2006, keď  som sa sama rozhodla zo zdravotných aj estetických dôvodov o redukciu hmotnosti. Počas 12 mesiacov skúšania rôznych kombinácií som sa naučila základnú vec – neexistuje strava, ktorá by bola vhodná pre každého – každý z nás ma inú stavbu tela, rozdielny bazálny metabolizmus, iné zamestnanie, využíva rozličný druh športovej aktivity a iné stravovacie návyky, či stravovacie obmedzenia. V neposlednom rade sú to chute - len pomocou individuálneho nastavenia je možné zohľadniť pri redukcii to, čo človek má, či nemá rad. Neustálym vzdelávaním v tejto oblasti som sa rozhodla v roku 2013 stať sa certifikovaným výživovým  poradcom. Počas posledných siedmych rokov som získala prax v oblasti zostavovania individuálnych stravovacích plánov pre stovky klientov, pomohla som tisícom ľuďom zmeniť ich životný štýl, zmenila ich rodinné stravovanie a pomohla im upraviť hmotnosť.

Čo ponúkam

Hlavnou oblasťou môjho pôsobenia je zostavovanie jedálničkov na mieru BEZ PRÍPRAVKOV NA CHUDNUTIE (tabliet, práškov, koktailov), čiže výhradne z bežne dostupných potravín. Pri redukcii hmotnosti mojich klientov využívam len zmenu stravovacích návykov, bez doplnkov výživy (nebudem vám ponúkať žiadne koktejly, náhrady jedál a pod.). Venujem sa najmä ľuďom, ktorý majú problémy či už s nadváhou, obezitou (kde sú často pridružené aj iné problémy), necítia sa dobre vo svojom tele, alebo sa potrebujú dostať do športovej formy. Taktiež pomáham ľuďom, ktorý začnú cvičiť, alebo cvičia už dlhodobo, ale nevedia svojej fyzickej aktivite prispôsobiť stravu, aby dosiahli viditeľné výsledky. Všetky moje postupy sú overené praxou. Nepoužívam zásady vegánstva, makrobiotiky, práškov, ani iných smerov, jedálniček prispôsobujem individuálnym potrebám človeka - a to hlavne tak, aby vám jedlo chutilo, aby vám chudnutie robilo radosť a aby bol výsledok pre vás dlhodobo udržateľný.

Prečo?

Všetky oblasti svojho vzdelania a praxe prispôsobujem každému človeku na mieru podľa jeho potrieb, čiže nemusíte počítať žiadne kalórie. Dnes takmer každý človek vie, čo je „zdravé“ a čo nie, pretože všade sa na nás hrnú informácie o zdravom životnom štýle, no málokto si vie stravu prispôsobiť podľa svojich individuálnych potrieb. Žiadna diéta z časopisu, knihy, či internetu však nemôže priniesť trvalý výsledok. Každý chudnúci človek žije s vedomím, že čím nižšie množstvo potravy príjme, tým lepší výsledok – čo je veľký omyl, časom dôjde k metabolickej adaptácii na znížený príjem a napriek neustálej redukcii jedla a pridávaniu cvičenia chudnutie stagnuje. Robím všetko pre to, aby som každého klienta naučila žiť zdravo navždy a taktiež naučila to najdôležitejšie - udržať si hmotnosť po redukcii.

Výhody

O výhode nechať si vypracovať jedálniček profesionálnym výživovým poradcom, ktorý je vám oporou, svedčia stovky mojich spokojných klientov rôznych vekových kategórií. Na mojej stránke denne nájdete užitočné informácie o stravovaní a životnom štýle a verím, že pre každého z vás bude jej obsah veľkým prínosom.