Som Ivana Maheľová Jedálničky vytváram presne podľa Vašich potrieb.

Moje meno je Ivana Maheľová a o oblasť výživy a životného štýlu som sa začala zaujímať v roku 2006, keď  som sa sama rozhodla zo zdravotných aj estetických dôvodov o redukciu hmotnosti. Počas 12mesiacov skúšania rôznych kombinácií som sa naučila základnú vec – neexistuje strava, ktorá by bola vhodná pre každého – každý z nás ma inú stavbu tela, rozdielny bazálny metabolizmus, iné zamestnanie, využíva rozličný druh športovej aktivity a iné stravovacie návyky, alergie a ďalšie.  Neustálym vzdelávaním v tejto oblasti som sa rozhodla v roku 2013 stať sa certifikovaným výživovým  poradcom . Mám vzdelanie v oblasti makro a mikroživín, tukov vo výžive, pitnom režime, výžive detí a mládeže a taktiež športovej výživy a praktické skúsenosti s rozličnými typmi klientov, ktoré nenahradia žiadne teoretické znalosti.

Čo ponúkam

Hlavnou oblasťou môjho pôsobenia je zostavovanie jedálničkov na mieru, v prípade záujmu aj vypracovanie športového plánu (dočítate sa v sekcii Zostavenie jedálničkov v praxi-Ako to funguje) a čo je najdôležitejšie, BEZ PRÍPRAVKOV NA CHUDNUTIE (tabliet, práškov, koktailov), čiže z bežne dostupných potravín. Na podporu spaľovania tukov nepoužívam tablety, ale potraviny. Venujem sa najmä ľuďom, ktorý majú problémy či už s nadváhou, obezitou (kde sú často pridružené aj iné problémy), necítia sa dobre vo svojom tele, alebo sa potrebujú dostať do športovej formy. Taktiež pomáham ľuďom, ktorý začnú cvičiť, alebo cvičia už dlhodobo, ale nevedia svojej fyzickej aktivite prispôsobiť stravu, aby dosiahli viditeľné výsledky. Všetky moje postupy sú overené praxou. Nepoužívam zásady vegánstva, makrobiotiky, práškov, ani iných smerov, ale obyčajný zdravý rozum.

Prečo?

Všetky oblasti svojho vzdelania a praxe prispôsobujem každému človeku na mieru podľa jeho potrieb, čiže nemusíte počítať žiadne kalórie. Dnes takmer každý človek vie, čo je „zdravé“ a čo nie, pretože všade sa na nás hrnú informácie o zdravom životnom štýle, no málokto si vie stravu prispôsobiť podľa svojich individuálnych potrieb. Žiadna diéta z časopisu, knihy, či internetu však nemôže priniesť trvalý výsledok. Každý chudnúci človek žije s vedomím, že čím nižšie množstvo potravy príjme, tým lepší výsledok – čo je veľký omyl, pretože vo väčšine prípadov stráca na svalovej hmote. Robím všetko pre to, aby som každého klienta naučila žiť zdravo navždy a taktiež naučila to najdôležitejšie-udržať hmotnosť.

Výhody

O výhode nechať si vypracovať jedálniček profesionálnym výživovým poradcom, ktorý je vám oporou, svedčia desiatky mojich spokojných klientov rôznych vekových kategórií. Na mojej stránke denne nájdete užitočné informácie o stravovaní a životnom štýle a verím, že pre každého z vás bude jej obsah veľkým prínosom.