K Ivke som sa dostala úplne náhodou, známy zdieľal jej príspevok, tak som si prešla jej stránku, odporúčania a nakoniec som ju kontaktovala. A neľutujem! Od prvého mailu bola profesionálna, vždy mi na všetko odpovedala, vysvetlila, poradila. Brala do úvahy obľúbené jedlá a vylúčila všetko, čo nemám rada. Prispôsobila stravu i pohyb mojej aktivite a práci, a aj keď mám sedavú prácu a pohyb bol takmer minimálny, s jej pomocou som schudla 30 kíl (po troch jedálničkoch). Cítim sa oveľa lepšie, upravili sa niektoré problémy. Hoci priznávam, na začiatku som tomu veľkú nádej nedávala, ale čo býva hneď jednoduché? Naučila som sa v prvom rade raňajkovať a pravidelne jesť, čo u mňa bol každodenný problém. A pravdu povediac – mať vypracovaný jedálniček na mesiac vopred má svoje výhody – nemusíte rozmýšľať, čo na zajtra uvaríte, a aj zoznam na nákup sa robí oveľa jednoduchšie  A varenie nezaberá až toľko času, niekedy ani 15-minútový kuchár by za mnou nestíhal  A čo je najlepšie – jedlo bolo až na pár výnimiek naozaj skvelé.

Ivka, ešte raz ďakujem za všetky rady a to nielen v oblasti stravovania, a dúfam, že budeš mať veľa priaznivcov, ktorým pomôžeš tak ako mne.

Takže ešte jedna rada na záver pre všetkých, ktorí stále váhajú – nabrali ste cez sviatky nejaké to kilo navyše a nezaberajú žiadne diety? Oslovte Ivku, vyskúšajte jej jedálničky a určite nebudete ľutovať. Potom už stačí len skvelá motivácia a pevná vôľa, samozrejme podpora okolia a výsledok sa dostaví. Držím Vám palce, zvládnete to!